Vizyonumuz

EFC Akademi Mesleki Kursları olarak vizyonumuz; Türkiyenin değerlerine bağlı, günümüzden geri kalmayıp, geleceğine ve kariyerine önem veren, teknolojiyi ve bilgiyi birleştirip geniş düşünebilen, öğrenip yaptıklarının sadece kendine değilde yaşadığı ülkeyede katma değer kazandıracağına inanan ve bu yolda bizimle birlikte iştirak eden bireyler yetiştirmektir.

Misyonumuz

İnteraktif yayıncılık sektörünün gelişmesi ile birlikte milyonlarca firmanın Bilgisayar Teknolojilerine verdiği önem ve değer, geri dönüşünün yüksek olması dolayısı ile önem kazanmıştır. Bu nedenlerden dolayı her gün daha da çok gelişen Bilgisayar Teknolojileri için çok fazla bireye ihtiyaç duyuluyor. EFC Akademi  olarak Bilgisayar Teknolojileri Eğitim Programlarımızda, alanında teknoloji ve yenilikleri takip ederek, Türkiyenin ihtiyaçlarına göre eğitim sistemleri geliştirip bu modelleri tüm Dünya ülkelerine sunan Türkiye’nin en yenilikçi Mesleki Kursu olmak.

Hakkımızda

EFC Akademi 1997 yılından buyana iş kazandıran mesleki kurs eğitimlerini başarılı bir şekilde vererek, katılımcılarını meslek hayatlarına hazırlamaktadır.

Erzurum'un yanı sıra tüm Dünya'ya uzaktan eğitim vererek, mesleki eğitimler alanında yenilikçi ve modern eğitim anlayışıyla hizmet göstermektedir.

Hakkımızda

Adresimiz

Cumhuriyet İş Merkezi Kat: 5 Erzurum
Erzurum

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter
Instagram